online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

6 Ahkam Kesilmiş

Kadın&Erkek ve reklam

| 01 . 05 . 2013

Şu Bilyoner işine atıp tuttuğum post’ta yorumlarda bir muhabbet döndü. En sevdiğim şey, konu hakkında iyi kötü yorum yapan okuyucu. Fikrini beyan eden adama canım feda. Yukarıdaki video denk geldi paylaşayım dedim. Hürmetler.

Kaynak

Comments

 1. Aslı

  Başlangıç güzel bitiş çok kötü. İşi komik hale getirerek ciddiyeti azaltmış sonunda. Video bittiğinde aklınızda sondaki komik sahneler kalır, erkekler de ne komik gözüküyor dersiniz. Bence esas mesajı hafifletici bir etkiye yol açmış. Burada sorun erkeklerin öyle gösterilmemesi değil ki! Hiçbir cinsiyet zaten öyle gösterilmemeli.

  • Eren

   Bence orada erkeklerin kullanılmasının nedeni şu mesajı vermek;

   Erkekleri böyle gördüğünüzde komik geliyor değil mi? Bunun nedeni kafanızdaki dikte edilmiş “erkek” konumlandırması bunları yapmaz. Ekrek dediğin ağırbaşlı, sert, duygusuz, işini bilen, mantıkla hareket eden, donuk olur.
   Burada gördüğünüz pozlar “kadın”nın uygun olduğu durumlar, bunları kadınların yaptığını gördüğünüzde roller yerine oturuyor. Kadınlara biçilmiş roller ve resmedilişi fena.

 2. cagatay

  reklamla ilgili yorum yapmayacağımı belirterek ;
  benim de bir protected şifrem olsa benim de fikrim dinlense anne bana niye almıyorsunuz neden bana geleceğin televizyonu tasarım yarışması bilgi verilmiyor?

  • Eren

   Çağatay hadi koş bak, tasarım yarışması olmuş dört1 yanımız.

 3. Deniz

  Bence sondaki gibi olmaması en iyisi.
  Şu an herkes kendi konumunda iyi. Eren beyin dediği gibi bu bize dikte edilmiş olsa bile görüntülerde bunları görmek isterdim.

 4. cagatay

  Makine mühendisliği öğrencisinden de ne güzel fikirler çıkar di mi tasarım yarışmalarında neyse arkadaş herkes kendi işini yapmalı ben kendi köşeme çekilip siteyi uzaktan takip etmeye devam edeyim 😀

Ahkamlar

Switch to our mobile site