online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

Morhipo'dan, duygusal bağ nasıl kurulur 101

| 08 . 05 . 2013

Marka ile duygusal bağ kurdurmak önemli ve zor bir reklamcılık görevi.  Satış kampanyası yapmak kadar elzem, belki marka için ondan çok daha yararlı bir hareket. Bence sattırmaktan çok daha zor bir iş. Sattırmak için basarsın fiyatı, basarsın indirim yazan patlangaçı, sonra rüzgarın götürdüğü yere gidersin. Duygusal bağ kuracağım diye yola çıkan nice yiğitler saçma sapan, ne dediği belirsiz işlerle çıktı primetime meydanına. Zor iş çıkış noktası bulmak, “reason to believe” denilen millet bize neden inansın sorusuna cevap bulabilmek. Tam bir stratejik planlamacı kabusu. İçgörü bulmak ama herkese dokunmasını sağlamak kolay iş değil.

Duygusal bağ kurma işini korkutmadan, duygu sömürüsü yapmadan, milli duygulara ya da benzer etik dışı belden aşağı bir harekete  ihtiyaç duymadan yapmış olmalarına  buradan hürmetlerimi yolluyorum.

Yalan söyleyemem sevgili Rafineri yine de gözüm bir celocan olsun, bir yavru köpek, bilemedin yüzü kırış kırış olmuş bayramda torun torbalak bekleyen bakım evinde bir kadın aramadı değil.

Comments

  1. Haskaraca

    Filmin sonunu bağlamayıp seyirciye bırakmaları da ayrıca hoş olmuş..

  2. alper

    baba seçimini çok genç buldum. bi an çocuğun gelecek tiplemesi mi diye aklımdan geçmedi değil. bi de çocuk aşırı hippi giydirilmiş.

  3. sf

    ilk izlediğimde oo çok iyi gidiyor bakalım ne reklamı dedim..sonunda ben bu kadar gerzek iş görmedim dedim..nerden nereye ya olmamış morhipo

Ahkamlar

Switch to our mobile site