online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

10 Ahkam Kesilmiş

Profilo tahtını geri istiyor

| 08 . 05 . 2013

Öncelikle konu hakkında daha önce ne muhabbetler dönmüş bilmeyenleri şuraya alalım. Sonra Profilo konunun ağır topu olarak ne yapmış aşağıda görelim. Bence daha önceki işlere göre biraz zayıf kalmış olsa bile, önceki işler o kadar güçlüydü ki kredileri var. Hala Anneler Günü’nün amiral gemisi Profilo, hala bu günün ev sahibi Profilo. Bilmem siz ne dersiniz?

Profilo – Anneler Günü from Shortcut on Vimeo.

Comments

 1. Serap

  Teknosa ve Beko’nun da Anneler Günü temalı filmlerinin esin kaynağının Profilo olduğunu düşünürsek, sana katılıyorum. Bence de Profilo anneler günü galibi. Anneler günü deyince hep ne yaptıkarını merak edeceğim marka.
  Üstelik bu yıl gittikleri yol olarak da takipçilerinden farklılaşarak duygusal dozu artırmış.

 2. Necla köse

  Bu sefer olmamış, profilodan bekletimiz çok büyüktü!

 3. Kemircan

  bu kadar şikayetçilerse ailelerinin yanında okusalarmış üniversiteyi. Bana mı geldiler gurbete. biz aile yanında, sıcak evde lokum gibi okuduk. hiç sıkıntımız da olmadı şükür.

  Film baya zorlama olmuş bu yıl. Yükselttikleri çıtanın baya altında kalmışlar. Şarkıda “abi filmi yazdık ama şarkıyı unuttuk bi 10 dakikada atsana bi metin” tadında.

 4. Ogul

  Bu sefer güldürmedi

 5. elturco78

  filmi başkası yapmış, müziği ise bütçe yetmeyince çalışan arkadaşlara yaptırmışlar anlaşılan…iyi bir müzik ve seslendirme ile etkisi çooooook daha fazla olabilirmiş…

 6. hakikaten müzik zorlama olmuş ama hiç benzer anısı olmayan beni (annesinin yanında bileziğini alıp sonra gezmeye çıkmış) bile bu yaşta (33) güldürecek farklı bir bakışı olduğu için dikkat çekici ve güzel! hedef mecra da önemli sanki; teknosa reklamı sanal alemde başarılı ama tv de haber arasında, dizi arasında görünce ilgimi çekmedi ama bu çekebilir 🙂

 7. Comment

  Prodüksiyon gereğinden fazla iyi olmuş. Profilo ürünlerini entegre edicez diye kasmışlar. Bir öğrenci için fazla yeni/kaliteli ütü, fön makinası vs.
  Evet biraz aceleye gelmiş sanki. Teknosa iyi bir giriş yaptı bence ama yine dediğiniz gibi bu işin öncüsü PROFİLO!

 8. iyigün

  Bence profilonun yaptığı 4 reklamdan bu ve ”bir tek onlar dayanır” temalı reklamı olmuş diğer ikisine hiç ısınamadım ayrıca fon müziğinin etkisini de görmüş olduk bu reklam sayesinde keşke biraz daha iyi olsaymış bütün markalar arasında ise teknosa farka gidiyor gibi sanki

 9. fitoplankton

  Bir kere öğrenci evi dediğin ev öylemi olur, evler 10 numara ama ütüde sucuk kızartılıyor. Sırf bu ayrıntılara takılmaktan insan reklamdaki duygusal sömürüyü yaşayamadım.

 10. alper

  öğrenci evi muhabbetinden ne zaman vazgeçilecek

Ahkamlar

Switch to our mobile site