online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

8 Ahkam Kesilmiş

Orası burası kayabilir.

| 20 . 05 . 2013

Adamlar Yapıyor Busy İstanbul’un en yetenekli estetik cerrahlarıyla çalışmaya başladı. Kısa boyu uzatılacak, büyük burnu ufacık olacak. Bebek poposundan daha genç bir cilde sahip olacak. Göz çevresindeki ördek ayakları yok olacak. Ama tabii bu çalışmalar sırasında orası burası kayabilir, erişime kapalı olabilir. Sargıları çıkana kadar affınıza sığınıyoruz. Esen kalın.

Comments

 1. Aiyael

  tasarımın gidişat kötü 🙂

  • Eren

   Nesini beğenmedin?

   • Aiyael

    🙂 Dikkat, ciddi ciddi cevap veriyorum:

    Sayfanın logosu sanırım blog’un tasarım anlamındaki en güzel yeri. Değiştirmemeniz çok iyi olmuş, ama sayfanın geriye kalanının yukarıdaki logonun havasıyla ne renk, ne tad, ne çizgi açısından ilgisi olmadığı için beğenmedim. Herhangi hazır bir tema alınmış kullanılmış gibi duruyor, üstelik kötü de bir tema. Çizgiler bence senin yazılarındaki genel ruh haline, paylaştığın işlere, blogun ismine ve (tekrar) logosuna oranla fazla keskin, fazla ciddi vs. Ayrıca anasayfadaki yerleşimin hiyerarşisini pek sevemedim ama buna önceki gibi tutarlı bir şeyle gelemeyeceğim, bu seferki hissiyat 🙂 Hep özenle görsel seçiyorsun, onların üstünü karartmak zorunda kalmak çok hoşuma gitmedi.

    Yani aslında bir de, “hmm değişikliğe gitmiş, çünkü bu şu yönde değişip daha kullanışlı olmuş” diyebildiğim bir şey bulamadım.

    • Eren

     Şöyle anlatayım;

     Admin paneli çok daha gelişmiş bir tema bu. İstediklerimi, slideshow, anket, tag, keyword vs gibi bir çok şeyi, çok daha rahat yapabiliyorum artık. Banner alanı ve “en çok okunanlar” ya da “alakalı post’lar” bölümleri blog içindeki navigasyonu çok daha rahat ve çekici kılıyor. Dolayısı ile gelen adamın daha çok zaman geçirmesini ve ilk defa gelenin sadece ilk post’ta alakasız bir şey görüp çıkıp dönmemek üzere gitmesini engelliyor. Bunun dışında – su yakmadığı için – 5 senenin sonunda banner alanı ya da sponsored stories gibi bir şeyler ekleyerek cebimen para harcadığım blog’un üç beş bir şeyleri cebime geri koymasını sağlayabilir diye düşünüyorum.

     Görsellerin üzerinde gelen hover (karanlık), font seçimi ya da boyutu tamamen kişiselleştirilebilecek şeyler, bunları da zamanla kendi zevkime göre değiştireceğim. Umarım “eeoue” olmamış der gitmezsin.

     • Aiyael

      Hah, yok epeydir buralardayım, ve herkes iş anlatıyor kimse eleştirmiyor, öyle bir şeyler yapmak lazım derken bulmuştum blog’unu, tasarımı yüzünden bir yere gidecek değilim, işlevsel diyorsan işlevseldir, ilki de senin seçtiğindi, sevmiştik, bunu da sen seçtiğine göre seveceğizdir 🙂

 2. +1

 3. St.ONe

  Tasarım güzel olmuş Eren daha çalışmalar devam ediyor sanırım bazı yerlerde kaymalar görüyorum hala 🙂 logo yu da bir tık büyütsen 😀 en azından nav ile aynı ölçülerde olursa tadından yenmez 🙂 Kolay Gelsin Kingkong la ilgii gelişmeleride bekliyoruz.. 🙂

  • Eren

   Tasarım biraz uğraştıracak “work in progress” diyelim. Hürmetlerimizi sunalım.

Ahkamlar

Switch to our mobile site