online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

How to Stay Living in a zombie apocalypse

| 26 . 06 . 2013

“Hayatı yaşa, genç kal. Sen genç değil misin? Seni en iyi ben anlarım” mealli binlerce reklam seyrettik.  Bugüne kadar gördüğüm bana en çok dokunan, gerçi artık pek genç sayılmam allah sizi inandırsın Temmuz 7 dedi mi 30 oluyorum, en çok “eheeh lan adamlar ne güzel bağlamışlar mesajla konsepti” dedirten iş budur. Helal olsun sana Boost Mobile taaa Avusturalya’lardan buraya kadar geldi işin bak, boşuna değilmiş verilen paralar.

Yalan söylemiyor, hayat daha güzel lay lay lom müzikler falan yok. “It’s a jungle out there” diyor, hayatta kalman için sana doneler veriyorum onlar da x sms, x dk konuşma, x mb diyor. Video bittikçe sonraki bölümlere geçiş var seyredin yani sonuna kadar. Çok şukella.

Zaten bilen bilir, bu dizi film tadında reklam (bunun bir adı vardı da unuttum, öyle söyleyince daha havalı oluyordu) işini çok zekice buluyorum. Özellikle de genç hedef kitle için; neden mi hemen açıklamak istiyorum. Ulan zaten ben / biz bu internet denilen naneyi iş güç okul ders vs. gibi konulardan uzaklaşmak için, eğlence kakara kikiri olsun diye kullanıyorum. Araya sen reklam videolarını soktuğun zaman da sana kıl oluyorum. Özellikle de şu videoların başına koyduğun ve izlemeye zorladığın reklamlarına fena uyuz oluyorum. Yani demek istediğim yapacaksan öyle bir şey yap ki o “eğlence” için ayırdığım internet vaktimden 3-4 dk senin için isteyerek ayırayım. Eh büyük ihtimalle de para pul konuştuğun, gerçek olmayacak kadar güzel insanların, gerçek olmayacak kadar çok eğlenlendiklerini resmettiğin reklam filmlerin bu işi beceremeyecek. Bana ilginç bir şeyle gel hatta arkası yarın işlerle gel ki ben merak ettiğim için reklamını seyredeyim ve mesajını alayım.

Yani kısacası “reklam değilmiş gibi çek pampa”.

Hürmetler.

Ahkamlar

Switch to our mobile site