online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

12 Ahkam Kesilmiş

DDB Canada

| 02 . 07 . 2013

boobs-ddb1

 

 

Ben ne yaptım mı? doldurun. Açıkcası baya açıklamaları okumam gerekti benim. 2009’dan kalma bir DDB takvim kapağıymış, ancak denk gelmişim. Komiğime gitti.

Comments

 1. melis

  Memelere baktım cevabının çoğunlukta olması : )))))

  • Eren

   Blog takip edenlerin %60’sı kadın bu arada.

 2. Eski yıl-Sarkık meme & Yeni yıl-Yatak limon?

  • Merhaba ben öküz.

   • Eren

    Merhaba,

    Ben iki yorumu da anlamayan Eren.

    • Kendimce çok yüzeysel bir açıklama getirdim görsele ve fakat esprinin doğru halini anlayınca tam bir öküz gibi hissettim. Budur. Filhakika kabahat bende değil aşırı ince gören DDB’de. Sütyenlerle eskiye dayanan bir hukukumuz var tabii ama satın alma/kullanma ekseninde olmadığından espri anlaşılması güç bir hal alıyor. Ama bir yerde öküz olmak da güzel, çayırlar, meralar yemyeşil şu mevsimde…

 3. Asli

  İki tahmin arasında kaldım:

  – DD cup ve B cup? 🙂
  – ‘Reklam görseli vs gerçek ürün’ sorunsalına bir atıf (ki yapan DDB olduğuna göre biraz zayıf ihitmal bu).

  • ilker

   dd cup ve b cup tamamdir yahoo

 4. mehmet

  DD yan kesit, B de üstten görünüm mü?(sarı küçük yuvarlak hanımefendinin kafası olacak şekilde :)) (çok üşendim başka yerden bakmaya )

 5. serhat

  resim güzel ama ben önce memelere baktım. valla güzel resim dedim. sonra aşşa inince bktım anket var, yukarı çıkıp resmi inceledim, ayrıntılara baktım, valla hatunun göğüsler süper. e bi de yorumlara bakalım, kim ne demiş, yorumlar da iii. üste çıkalım, kopyala, farklı kaydet…..

 6. amet

  sol memeye baktım.

 7. Canerabiniz

  Önce kadına baktım sınra memelere baktım sonra ankete baktım sonra tekrar memelere baktım sonra büyük memeye baktım sonra küçük memeye baktım sonra ankete tekrar baktım/doldurdum sonra yorumlara baktım bi pok anlamadım.

Ahkamlar

Switch to our mobile site