online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

6 Ahkam Kesilmiş

Olimpiyat adayı şehir reklamları

| 05 . 07 . 2013

Oyunuz kime giderdi? Milliyetçilik yapmayın objektif takılın… Ben ya bize ya Tokyo’ya verirdim, hatta verdim.

 

Comments

 1. alper

  tokyo

 2. Furkan

  3 şehri de görmemiş biri dışarıdan direkt İstanbul’dan etkilenir gibi geliyor bu videolara bakınca. tabi bu 3 şehir de tarihi,turistik ve sportif yönlerini tam anlamıyla göstermemişler o ayrı.

 3. Bizimkisi olimpiyat adaylığı değil turizm tanıtımı olmuş, yalandan biri koşmasa iki de basket oynanmasa sporla alakası yok. Ayrıca başta capuccino yapılıyor galiba ona inanılmaz güldüm 🙂 Bizimkisinin sadece prodüksiyonu iyi olmuş konu sıfır diyebilirim, Japonlar akıllık yapıp olimpizm ruhuna odaklanmışlar, gayet de başarılı olmuşlar.

 4. wime77

  Japonyada daha önce olimpiyat oynandığı için daha zengin içerik ile hazırlanmış ama çok güzel bir video. İstanbulun ki şehir tanıtım videosu olmış ve bu kadar çok cami ile özdeşleştirilmek hiç hoşuma gitmiyor. Madritin videosu sade olmuş müziği güzel.

 5. Asli

  Benim kafamda bir zamanların -yanlış hatırlamıyorsam Haydarpaşa Garı’nda çekilen- “12 Dev Adam” reklamına benzer bir şeyler canlanmıştı. İstanbul’a özgü mekanlarla sporu birleştiren…
  O anlamda İstanbul-Japonya kombinasyonu on numara olurmuş. Belirtildiği gibi bizimki Turizm Bakanlığı’nın “Turkey welcomes you” reklamlarından farksız, Tokyo’nunki de şehri çok arka planda bırakmış sanki.

 6. alayli

  Yıl 2013 hala mı 360p?

Ahkamlar

Switch to our mobile site