online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Dev mega hiper şeyler

| 19 . 07 . 2013

Brief gelmiş, “bizim en büyük farkımız büyük ekranımız, bunun altını çizmek, büyük büyük bağırmak istiyoruz” demişler. Reklamcı abilerimiz ablalarımız da oturmuş “her şeyin büyüğü makbuldur” konumlandırmasından efsane çiğ bir iş yapmışlar. Ayıptır ya, reklamcısınız ya hani sorsak, her türlü kültürel akıma hakimsiniz, her türlü de duyarlısınız ona buna ve şuna. Ama 90’larda kalmış Amerikan tipi zenginlik ve tüketim alışkanlığı olan “büyük iyidir” kafasını 2013’te reenkarne etmeye utanmıyorsunuz. Bu mudur yaratıcılığınız? “Büyük ekran” için çıkartabildiğiniz konumlama, çıkış noktası bu mu?

Siz fark etmemişiniz ama uyandırayım, dünya daha az, daha doğal, daha küçük, daha az zararlı mallara doğru ilerlemeye uğraşıyor. O yüzden monster truck’ı albenili gibi gösterdiğiniz yeşil önünde çıkarttığınız bu muhteşem performans gözlerimi yaşartmaktan ileri gidemiyor. Ayrıca o kaplan ne? Niye yiyemeyeceğiniz gofrete “gel ben şuraya yatayım” diyorsunuz? Olmuş mu o? Ya da çok mu gerekliydi? Boğaz manzarasında telefon çok mu lazımdı vermek istediğiniz mesajı izleyiciye verebilmek için? Ha öyle olduğunu tartışabilirsiniz ama o zaman da koskoca Samsung’a reklam çekerken biraz daha becerikli olacaksınız. Otur yıldızlı sıfır.

 

Comments

  1. seckin

    Yataktan düştüğü andaki aydınlanma (müzik – bakış), aydınlanma sonrası yeni dünyadaki şaşkınlık rolleri de çok tatsız olmuş.

  2. ilker ilgen

    İlginç, Samsung iyi reklam çeker di.

    Özellikle o sokağın ortasına kurduğu şelale videosunu gösteren panel tv reklamı.
    Hayel kırıklığı. !0 üzerine 10 berbat.

Ahkamlar

Switch to our mobile site