online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

4 Ahkam Kesilmiş

Şekerbank'ın Rusları geri döndü!

| 02 . 08 . 2013

Biliyorsunuz, bu Şekerbank’ın “enerjimizi dışardan satın alıyoruz, aman ha” mealli işlerine bayılıyorum. Son 2-3 senede yapılmış en iyi iş bence.  Bu da enbasitinden, enfes bir iş. Tek takıldığım yer, ki yine eğer yamuluyorsam uyarsınlar hemen kırmızıyla yamuldum yazayım, bu işte cast kullanılmış olması. Müşteriler neden cast? Doğal olsa çok daha güzel olmaz mıydı? Bu işin altına giriliyorsa biraz daha risk alıp, doğalından yapmak daha başarılı olmaz mıydı? Belli ki CUmartesi günü cast’ı doldurmuşsunuz içeri steril ortam, oh miss… Fikir güzel, kampanyayı hatırlatan devamlılık sağlayan iş ama mehhh…

Edit: Semi-yamulmuşum, cast varmış ama büyük bölümü gerçek müşteriymiş, ayrıca Cumartesi değil direkt mesai saatleri içinde çekilmiş iş.

Comments

  1. Merve

    Özellikle amcalar şaşıramamış maalesef, doğalı daha iyi olurdu bence de..

  2. wime77

    Belki cast kullandılar ama Türk kadınlarının ( panik çığlık, ağlama va bayılma Türk erkeklerinin noluyor ulan, höt höt, susun ağzınızı yüzüsünü dikmeyim gibi tepkilerinden sonra oldu :))

  3. efenim tabi reklam bir an akıllara gelmeyince bir de raşın kelamı cümle içinde kullanılınca yazıyı da okumayan bir bireyseniz de eğer benim gibi daha estetik bedenlere sahip balkan kökenli hatunlar beklersiniz. nerde “dondigidon” ekibi nerde beklentilere cevap vermeyen güney bölgelerinde ikamet eden yurtdışı menşeili bayan arkadaşlar. neyse.

  4. akça pakça

    cast kullanıldı tabiki ancak castın haberi yoktu ruslardan.onu da geçtim bu tarz işlerde müşterinin dava açması gibi durumlarla karşılaşabiliniyor.o yüzden sakıncalı

Ahkamlar

Switch to our mobile site