online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

5 Ahkam Kesilmiş

Terörle mücadelede reklamın önemi

| 15 . 08 . 2013

Direnişe katılıp (ki direniş lafının neye tekabül ettiğini anlamamak için embesil olmak lazım Gezi’den önce direniş jargonumuzda pek yoktu ona gösteri denirdi video 14 Şubat’ta yayınlanmış adamların günahını almışım) canlı bomba olmaya geçişteki hız özellikle aklımı başımdan aldı ama allahtan devletim elini uzattı da bana yardım etti. Fakat şu son dosya verme sahnesinde ne oldu pek anlayamadım…

Bu işe “tamam” diyen vasat insanlar tarafından yönetiliyor, korunuyor kollanıyoruz. İşte bu estetik kaygı ve betimleme yeteneğine sahip insanlar bizim binalarımızı, yollarımızı, parklarımızı, sosyal hayatımızı düzenliyor. Yazık.

Bu video ile alakalı tek olumlu şey youtube yorumları. Aslında yorumlar bile üzüyor beni çünkü adamlara gidip  “ulan bu videoyu hazırladın da Youtube’a koyunca sana mualif insanlar itin götüne sokacak düşünemedin mi? Yine golü sen yiyeceksin evladım” demek istiyorum…

Comments

 1. Idil Sevinc

  Kadin Terorist! Cok subliminal gordum EGM ve Terorle Mucadele Odasi Baskanligi’ni…

 2. Burcin Oz

  Ah! Bunu ilk gördüğüm günden beri psikolojik bir travma yaşıyorum; özellikle bombanın düğmesine basmadan önceki o flashback’lerde.

 3. Projenin tamamlanmamış halidir. Dosya verme sahnesinin devamı vardır… “Bu işe “tamam” diyen vasat insanlar tarafından yönetiliyor, korunuyor kollanıyoruz” sözünüz çok önyargılı olmuş lütfen bu projeye tamam denildiğinden ve yayınlandığından emin olun…

  • Eren

   Emre Bey merhaba,

   Açıkcası ben 30 senedir İstanbul’da yaşıyorum ve beni yöneten insanların ne mal olduklarını gayet iyi görebiliyorum. Dolayısı ile sözlerimde bir ön yargı yok, tecrübe ile sabit her şey. Ben her gün İstanbul gibi dünya çirkini bir şehirde trafiğe çıkıyorum, 10 senedir çalışıyorum, oy veriyorum, hastaneye gidiyorum, olmayan kaldırımları, sansürlenen çeşitli mecraları, gaspedilen sosyal haklarımı, içine edilen sosyal hayatımı, çevremdeki 0 estetik kaygıyı kişisel olarak hergün bu ülkede yaşıyorum. Dolayısı ile yöneticilerimizin genel vasatlığı ve ucuzluğu konusunda ahkam kesmek için bu işin değil sonunu görmek, varolduğunu bilmem bile gerekmiyor.

   Hürmetler,

   Eren

 4. Bir konuya genelleme yaparak cevap vermek birşeylerin yolunda gitmediğinin alametidir. Zannediyorum biz mevcut projedeki aksaklıktan bahsediyorduk. Yanlış bilmiyorsam burasıda siyasi veya ideolojik bir site değil, yaratıcı çalışmaların paylaşıldığı bir platform.
  Bizim burada spotla ilgili olumlu ve yaratıcı fikirlerimizi beyan edip E.G.M’nin daha başarılı projelerle amacını uygulamasını sağlamak olsa daha uygun olur.

Ahkamlar

Switch to our mobile site