online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

Biz olimpiyatlara hazırız

| 09 . 09 . 2013

İnsan kendini bilmeli… Biz kendimizi bilemiyoruz. Senin televizyonda spor yorumlayan ne idüğü belirsiz varlıklarında bile seviye, kültür, yorum buyken senin neyine olimpiyat?

 

 

Comments

 1. Spora bir kültür olarak yaklaşabilmek için, önce “geleneksel tavırlarımız” gibi bir çok şeyden sessizce uzaklaşmak gerekiyor. Bu arada sunumda da “Bize yarar, ama bizden çok da size yarar” benzeri bir cümle de fırlattık..

  Çılgın Ego 2 “Kendi Yapan, Kendi Seyreder” Trailer (2020):
  http://youtu.be/moNz75nmc6g

 2. Hasan Güngör

  Dünyanın en iyi klima markalarının duvar, salon, kaset tipi, tavan, kanallı, yer tipi ve multi klima modellerinin fiyatları ve ödeme seçenekleri.. http://www.klima.com.tr/

 3. Abant Otel
  Göl Kenarında Romantik Anlar!
  Abant otel seçeneklerinden yararlanarak tatil yapmak istemez misiniz? 4 mevsim farklı güzelliklere sahip bu cennet coğrafyada, Abant otelleri sizleri göl manzaralı odalarında ağırlıyorlar. Panoramik Abant manzarasına karşı kapalı havuzlarda yüzebilir, masaj hizmetlerinden ve spor salonlarından yararlanabilirsiniz. Sakinliğin ve huzurun tadını manzaralı odalarınızda çıkarırken dilediğiniz an heyecanlı aktivitelere katılabilirsiniz.

  Yazın göl kenarında uzun yürüyüşler ve fayton sefaları yapabilir, kışın ise otelinizin şömineli lobilerinde vakit geçirebilirsiniz. Abant’ın masalsı atmosferinin bir parçası olmak için acele edin ve Abant otel fırsatları ile yerinizi şimdiden ayırtın! Abant oteller, ufak kaçamaklar için sizleri bekliyor… http://www.abantotel.com.tr/

Ahkamlar

Switch to our mobile site