online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

Kaka ile alakalı en muhteşem reklam

Muhteşem! Copyranter’ın da dediği gibi “kaka ile alakalı en muhteşem reklam”, hem komik hem ürünü nefis anlatıyor. Hepimizin gündelik hayatında olan koku dolu anların anısını tazeleyip “fear mongering” ile satın almaya itiyor, nefis iş.

Yine aklıma gelen ve genel olarak sinir olduğum bir konuyu burada gereksiz yere açmak istiyorum. Ofis ve kamuya açık tuvaletlerdeki “kapı önü kaka sırası” sorunsalı… Açık açık söylüyorum; biri tuvaletteyse kapısında beklemeyin. Henüz yeni kaka yapmış biri oldukça savunmasız bir halet-i ruhiyededir. “Herkes sıçtığımı anlayacak” düşüncesi alabildiğine rahatsız bir durumken bir de kapıyı açar açmaz Burcu, Didem ya da Kemallettin’le karşılaşmak çok aci bir durum. Yapmayın.

Ki ayrıca olay baya bir kişisel, kapının hemen önünde olduğunu fark edince zorlu dakikalar yaşanıyor içeride…. Yapmayın.

Hele bir de benden önce giren arkadaşın arkasında bıraktığı Bineal’e katılabilecek koku enstalasyon çalışması benim üzerime kalmıyor mu deliriyorum. Beklemeyin abi kapının önünde. Teşekkürler.

5 Comments

 1. wime77

  Her canlı beslenir, her canlının atığı vardır, her canlı üremek ister.

  Bunlar doğal şeyler.

  Koku bir başkasına ait olunca sinir bozucu gelir halbukisi kendisi daha beterdir ama burnu alışmıştır.

  Böyle görmek ve yadırgamamak lazım. Tabi birde içeridekinin ne amaçla içeride olduğunu da unutmamak ve kapıda beklememek en iyisidir.

  Ürünüde sevdim Türkiye de pazarı küçükte olsa şansı var.

 2. tuvalet sırası durum tespitin videonun önüne geçti bende 🙂

 3. Peki ya balıklar, ahtapotlar, planktonlar?

  Kokusundan utandığımız kakamız yüzünden denizlere, akarsulara nasıl bir kimyasal bırakıp ne boyutta bir tahribat yaratıyoruz acaba?

  lay a brick sıkı tanımlamaymış.

 4. Pingback: Kızlar da sıçar Vol:2 | Adamlar Yapıyor

 5. Pingback: Noel Baba’da Kaka Yapar – gelmiş geçmiş en iyi yılbaşı işi… | Adamlar Yapıyor

Leave a Reply

Switch to our desktop site