online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

4 Ahkam Kesilmiş

Porno mu? Alakası yok

| 11 . 09 . 2013

Dizileri yetmezmiş gibi en şahanesinden reklam yapmayı/yaptırmayı da biliyor şerefsizler. “Burada sansür yok, meme var, kaslı adamlar var, seks var, sonra mafya var ne bileyim böyle sansür değince aklınıza gelen her nane var bizde” demenin en böyle eğlendirici yolunu bulmuş adamlar. Şapka çıkartıyorum. Üzerine bir de HBO’da bir dizide oynamayı en güzelinden yüceltiyor.

Sonradan gelen edit:

Durum buymuş, düzgün bakınmadan post yazmışım =/ ama TVC ya da viral olsa şahane olurmuş.

————————————————

Şimdi bu sansür lafı geçmişken ben genel geçer çemkirmemi yapayım da aklımda kalmasın bitarafım şişmesin… Arkadaşım ben gelmişim 30 yaşına. Neyi beğenirim, neyi sevmem, hangisi benim aile yapıma, örf adetlerime yakışmaz, hangisi uygundur neden sen karar veriyorsun? Sen hangi genelleme ile “Türk aile yapısı” diye bir şeyi fezy alarak benim neyi ne kadar seyredeceğime karar veriyorsun? Bunu bir açıkalsana bana, ben senin değer ve ahlak kurallarını benimsemek mi zorundayım? Hadi onu geçtim interneti sansürlemeye çalışmak nasıl bir yenik savaştır? Bunu görememek nasıl bir ahmaklıktır? Teşekkürler.

ETİKET

Comments

 1. alper

  çok güldürdü iyi iş

 2. alper

  ahkam yapıştır’ı şimdi fark ettim o daha iyi 🙂

 3. HBO nun rahatsız olduğunu sanmıyorum, danışıklı sövüş gibi geldi bana, gerçi her şeye viral gözüyle bakma hastalığını da yok sayamayız, velhasıl kelam güzel iş 🙂

 4. wime77

  Hep söylüyorum. İnternette hiç kimseden izin almadan ve hiç kimseye PARA ödemeden ne istiyorsan yapabilirsin ve seni HİÇ KİM SE KISITLAYAMAZ.

  Bunu yapabileceğini düşünen adamın rafine aptal olması lazım.

Ahkamlar

Switch to our mobile site