online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Yarışma dönemi sonrası ajanslardan yanarlı dönerlli Case Study'ler

| 10 . 10 . 2013

Buyrun size geçtiğimiz yarışma döneminde nadide ajanslarımızın yarışmalara gönderdiği işlerin case study’leri. Daha önce göndermemiş olan ama “aaa bizimkiler neden yok” diyen ajans arkadaşlarım hala info@adamlaryapiyor.com a işlerin vimeo ya da youtube link’lerini paslayabilirsiniz. Hürmetler.

Dip Not: Toplarken “yarıştırmayacağım” dedim ama bu son kullanıcıların yorum yapmasına engel değil.

 

AU Vintage – Eski Para from arda erdik on Vimeo.

Kıbrıs Rakı Festivali – Kendin İste Kendin Çaldır from Kollektif on Vimeo.

Knorr – Knorrkestra (Case Video) from Lowe Istanbul on Vimeo.

Knorr Ramazan Pide Kuyrugu Case Video from Lowe Istanbul on Vimeo.

Saturn Foursquare Twitter ( Case Video ) from Lowe Istanbul on Vimeo.

Saturn – #acilsaturnacil (Case Video) from Lowe Istanbul on Vimeo.

Cartoon Network – Ben10 Omnitrix (Case Video) from Lowe Istanbul on Vimeo.

Comments

 1. Volkan AĞAOĞLU

  Çok rica edicem birileri şu reklamcılara twitter ve facebook u aktif olarak kullanmayan kocamannnnn bir kitle olduğunu söyleyebilir mi ? Hocam elimde akıllı telefonum olabilir facebookta çok da aktif olabilirim fakat sizin markanızla ilgilenmem için bi sebep gerek o da katılımcı arkadaşlarda yok

  Efenim oscar goes to ŞekerBank zira ahtapot tadında her mecradan olaya girmişler utanmasalar gece koynuma gelip yellendiğin bu gaz dışardan ithal edilmiyor fakat diğer tüm enerjiler öyle. Bol bol yellen diyecekler.

  He tabi ellerinde kafası çalışır programcı olan ve elle tutulur tek sosyal medyalı çalışma Knorr a gitsin hiç değilse bir sebepleri varmış.

  Bu arada altın ahududu lowe’a abicim özen gösterin ne olursunuz yalapşap yapmayın :'(

  • Eren

   Çok rica edeceğim birileri Volkan AĞAOĞLU’nun kulağına bu markaların hepsinin 360 derece iletişim yaptığını ve TVC, bilboard ve basılı işlerin yanında ayrıca Facebook ve Twitter kampanyaları da yaptığını fısıldasın. Ya da hedef kitle dediğin şeyin, markalar bazından ayrıştığının ve belli markaların hedef kitlelerine en etkin ve hesaplı şekilde (tabi tüm hedef kitlesini tek mecradan yakalaması mümkün olamaz) Twitter ve Facebook gibi mecralardan ulaşabildiğini dağlara taşlara haykırsın.
   Sen mesela Lowe’e olmamış diyorsun ama Pide Kuyruğu bence çok iyi fikir ve eğlenceli bir iş. Bence reklam 101 dersini biraz daha iyi çalışman gerekebilir. Hürmetler.

Ahkamlar

Switch to our mobile site