online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

2 Ahkam Kesilmiş

Reklamcılar sussun, marka tarafı konuşsun!

| 03 . 12 . 2013

Reklamcılar sussun marka tarafı konuşsun, reklam veren olarak ne düşünüyorsunuz? Hadi en fazla reklamcı saymasam da sosyal medya uzmanları konuşsun ajans tarafından… Şimdi ideal bir dünyada adamların “ama etkileşimi x5 kat arttırdık, artık gerçekten marka ile alakalı insanlara ulaşıyoruz. Zaten o giden 30bin kampanyacıydı” savı sonuna kadar doğru. Ama benim bildiğim pazarlama dünyasında o reklam ajansından ve marka tarafının pazarlamasından bir kaç kelle gider. Pazarlama müdürüne dün 38bin like’lı sayfasının bugün 8bin like’a düştüğünü anlatamazsın…

Ne dersiniz anlatabilir misiniz?

Comments

  1. Bal Satan Abi

    Pazarlama ahalisi sabahtan akşama kadar Lead Generation kasıyor, bu adamlar müşteri ayrıştırıyor. Burger King’i futbol takımı sandılarsa demek. Niş pazar için gerekli bir hamle olabilirdi belki ama Fast Food satıyorlar yahu! Zaten pazarlamacının, dijital ekibin işi, “Burger King” sucks diyen adamı ikna edip, pazarını büyütmek değil midir? 8.000 kişiyi noel yemeğine davet edip, pazar günleri birlikte kiliseye mi gidecekler?

    Çok coolum ve agresifim mesajı desen o da değil, mızmız bir çocuk gibi, “siz oynamayın o zaman top benim” demekten başka birşey değil bu.

    Fail kere fail

  2. Mert

    Pazarlama müdüründen onaysız böyle bir işe kalkışabileceklerini düşünemiyorum.

Ahkamlar

Switch to our mobile site