online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bir Ahkam Kesilmiş

Havayolları bu yılbaşı şov yapıyor

| 26 . 12 . 2013

Daha önce şu arkadaşların yaptığı iş için dibimiz düşmüştü hatırlarsanız, bu sefer de JetBlue Noelbaba’nın sakalını çalıp işini yapıyor. Allahım ne kadar basit bir o kadar da zeki bir kampanya. Şapka çıkartıyorum.

Screen Shot 2013-12-26 at 15.54.04

Comments

  1. Gülçin Gümüş

    Açıkçası ben bu kampanyayı çok başarılı bulmadım, videoda insanların o kadar şaşırmadığını ya da sevinmediğini görüyoruz zaten.

    Çünkü bu insanlar arabanın daha kullanışlı olduğunu düşündüğü için arabayla gitmeyi tercih etmişler, biri mesela tam olarak Boston’a gitmeyecek, iki şehir arasındaki bir yere gidecek. Yoldan geçerken mi bırakacaklar havada? Boston New York arası arabayla 4 saat, kız havayoluyla gitse, gittin geldin bekledin, en az 5-6 saat, bir de başka şehire gidecek. Diğeri de Vermont, arabayla 6 saatlik yol. Ayrıca havalanına gidiş geliş ayrı bir zahmet, Amerika’daki toplu taşıma malum. İnsanlara ekstra dert.

    Demem o ki, bu kampanyanın hedef kitlesi halihazırda havayolu ile ulaşımı tercih etmiş insanlar olsaydı, ya da mesela New York’tan 15-20 saat uzak bir yere karayoluyla gitmeyi düşünen insanlar olsaydı(1 günlük yolu birkaç saate kısaltırdı), çok daha başarılı bir kampanya olurdu.

    Falan filan…

Ahkamlar

Switch to our mobile site