online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bir Ahkam Kesilmiş

Yılbaşı tanrılarına ve Twitter takipçilerime yeminimdir; yapacağım!

| 05 . 01 . 2014

Daha iyi beslenmeye, spor yapıp göt göbek eritmeye, daha iyi ve daha çalışkan bir insan olmaya ant içerim. Tabi en fazla 3 Şubat’a kadar, o da iradem yeni yılda kendisine reset atıp varlığını bana hissettirebilirse ancak…

Yukarıdaki kelamlar tanıdıksa Ping’in yeni müşterisi Avea için yaptığı “Hayat Değişir Yeni Yılda” uygulaması sayesinde iradenizi sosyal medya takipçileriniz ile takas edebilirsiniz. Bu ne işinize mi yarayacak…  “N’olacak ya bir kekten” diye düşünürken “hop hop hop ne iş? O göbek ne olacak peki?” diyerekten imdadınıza yetişmeyen iradenizin yerine en sevdiğiniz takipçiniz @kemalettindelasport “naber lan dombili” diye dalga geçebilir, “haaaayırrrr yapmaaaa” diye tweet, DM, Facebook mesaj, poke, ya da göbekli adam fotoğrafı post etmek sureti ile elinizdeki keke bir tokat yapıştırabilir.

Ha “ben zaten adonisli bir isanım” diyorsanız “Hayat Değişir Yeni Yılda” sayesinde, daha çalışkan, daha sevecen, daha hedehödö olmanız da mümkün olabilir. Lakin gördüğüm kadarıyla uygulama direkt 5 ila 10 kilo arası vermek isteyen zatlar tarafından revaçta. Hürmetler gençler.

Screen Shot 2014-01-05 at 12.45.09

Comments

  1. Aslı

    “Yemek isteyen insanın önünde dağ olsa duramaz” diyerek yarı “babam ve oğlum”dan aparma cümlemle giricem araya. Yahu be avea, be uygulamanın sahibi güzel kardeşlerim, senin sosyal medyadan bıkbık etmenle mi zayıflayacağım ya da harekete geçeceğim ben. Buysa mesele ben zaten telefonuma alarmlı bi not kurar, günün belli saatlerinde hatırlatırım. Ki işe yaramaz da. Bi insanın ne kadar fazlalığı olursa olsun hala yeme isteme hissini bilmedikleri çok aşikar. Bi gözlerini çevirip acık baksınlar şu gavurlara, adamlar app yapıyor atıyorum spor yaptıkça para kazanıyorsun ve daha bir yığın motive edici şey… Nike’ın bu uğurda ekip kurduğu bir alan bu. Millet harala gürele çalışsın o tılsımı çıkarmak için, sen hala twittesin, menşındasın. Çok temel bişi var: İstiyorsan yaparsın, istemezsen yapmazsın. Basit. Yani kısacası “istetin” sevgili markalar.

Ahkamlar

Switch to our mobile site