online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

Supermarket işleri çarpışıyor (anketli post)

| 26 . 02 . 2014

Kişi başına 3 tape’nin düştüğü ülke gündeminden uzak bir konuyla karşınızdayım sayın seyirciler, kusura bakmıyorsunuz değil mi? Nitekim gündem karışık diye post girmemeye devam edersem siteyi kökten kapatmak gerekecek.

Screen Shot 2014-02-26 at 16.07.17

Neyse son bir iki haftadır, önce Migros ardından Carrefour’un işleir yayınlanmaya başladı. Yukarıdaki EDEKA işini görünce de dedim ki “haydi bir anket yapalım, kim hangisini beğeniyor görelim” Benim oyum EDEKA’ya, neden çünkü yabancı hayranı bir goygoycuyum. Siz de benim bu oyunumu bozabilecek güçtesiniz. Sandıkta görüşelim beyler bayanlar!

PS: Tek bir şey söylemeden geçemeyeceğim, ya arkadaşım Carrefour iyi güzel reklamını çekmişsin, jingle da insanların hoşuna gidecektir böyle nostaljik nostaljik de o hashtag niye? Konu ile alakası ne? Şu “yapmamız lazım” kafasından ne yarar gördünüz şimdiye kadar? Packshot’a hashtag koyunca iş dijital mi oluyor? Baktınız mı insanlar ne yazmış o hashtag’e? İstediğiniz dijital KPI’lara ulaşabildiniz mi bari? Toplam (alakasız olanları da sayarak) 15-20’yi geçmeyen tweet var… Yarısı da laf sokuyor…
Ya yapacaksın adam gibi digital iş ya da o gofretin altına yatmayacaksın. Her iş 360 derece olmak, bir de “webde köpürtülmek” zorunda değil. Öptüm bay.

Comments

 1. Faruk Atman

  Bir de mesela şu Kipa işi var yenilerden…

  http://www.youtube.com/watch?v=nErqFo8x21g

  • Eren

   Hemen yarışa dahil ettim, hürmetler.

 2. Mert Taner

  Her zaman ki gibi Türk işlerini jingle kurtarıyor da bu ayağına gelsin alışveriş akımı biz insan oğlunu iyice asasyal bir varlık yapıcak gibi. Bırakta kaçsın arkadaş ne kaçıcaksa biraz beyne oksijen girsin dışarı çıkıpta.

Ahkamlar

Switch to our mobile site