online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Bir Ahkam Kesilmiş

Ayıptır söylemesi N'oluyo açıldı gibi gibi...

| 29 . 01 . 2015

 

 

Düzenli takipçiler fark etmiş olabilir son zamanlarda Adamlar Yapıyor’u biraz boşladım. Önceleri günde 3 olan yeni post’lar neredeyse haftada 3’e kadar düşmüş durumda. Neden mi? Çünkü yeni işimiz noluyo.tv bütün zamanımı alıyor… Eskiden reklam adına neler oluyor öğrenmek için harcadığım “internette dolanma” zamanını, artık televizon, dizi, yarışma vs. hakkında neler oluyor diye araştırma yapmaya harcıyorum… Neyse uzun lafın kısası yeni bir startup’ımız var ve kendisi televizyon hakkında her şeyi bulabileceğiniz bir ikinci ekran uygulaması. Gerek izlediğiniz şeye check-in olup muhabbete katılmak olsun, gerek izlediğiniz program hakkında N’oluyo editörlerinden gelen “trivia” içeriklerle bilginizi genişletmek olsun son derece yararlı bir platform. Özellikle TV rehberini şiddetle öneriyorum, biz yaptık diye demiyorum şahane oldu vallahi billahi. Böyle istediğin programa hatırlatma falan koyabiliyorsun, kedi canını onun.

Şimdilik lansman yapmadık, biraz bug’ımız var üstünüze afiyet. Rica ederim gidip bir bakın, üye olup kurcalayın, dizlere vs. yorumlarınızı yapın ama “çalışmıyor lan bu” diyerek tekrar ziyaret etmeme gibi kalp kırıcı hareketlerde bulunmayın. Hürmetler.

Bu arada bu Twitter, bu FB, bu da Instagram ve Tumblr hesaplarımız.

 

edit

 

Bir de aranızda televizyon seven, televizyonsuz yaşayamayan, her türlü yerli/yabancı diziyi seyreden, yarışma programlarını kaçırmayan editörler varsa info@noluyo.tv’ye cv gönderirlerse son derece seviniriz. Bu niteliklere sahip sosyal medya uzmanı varsa ona da hayır demeyiz.

Screen Shot 2015-01-29 at 14.22.56

 

ETİKET

Comments

Ahkamlar

Switch to our mobile site