online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Avea vs. Turkcell; Kim döver?

| 03 . 03 . 2015

 

Bir Turkcell müşterisiyim lakin kendilerini pek sevmiyorum. CeloCan’lara acayip kılım tek tek antenlerini yolmak istiyorum. “Vatan millet Sakarya, gözü yaşlı neneler ile konuşan torunlar, yurdun her köşesine koşan Turkcell” temalı Amerikalılar’ın “tearjerker”, bizim “ulan amma ajitasyon yaptın amk” dediğimiz reklamlarından iğreniyorum. Hele bir de “Amerika’dan, Almanya’dan, İngiltere’den çok daha iyiyiz” mesajlı işler var ki onlara deliriyorum. Bu ülkede şu saydığım 3 ülke ile hangi kulvarda yarışabiliyoruz ki GSM öperatörlüğü konusunda “hepsini gömeriz ulan” diyebiliyorsunuz?
Ufak atın da biz de yiyebilelim…
 

Screen Shot 2015-03-03 at 13.48.09 Screen Shot 2015-03-03 at 13.48.33

 

 

Şöyle bir “bizi aptal yerine koyma” durumu söz konusu olabilir mi acaba? İngiltere’nin 4G kapsama alanı ile sizin 3G kapsama oranını karşılaştırıp… “öhöm biz daha iyi çekiyoruz” diyerekten adam itiyor olunabilinir mi?

Avea’nın Turkcell işlerine cevabı güzel olmuş, daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum. Bırakın markalar birbirlerine laf sokabilsin, ağızlarına geleni söyleyebilsinler. Hatta bırakın CEO’lar çıkıp boks maçı yapsın, birbirlerini ısırıp, saçlarını çeksinler. Kim kazanırsa onun müşterisi olalım. Ne de olsa hepsi aynı… bok değil kakacık.

 

Ahkamlar

Switch to our mobile site