online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

3 Ahkam Kesilmiş

Filme şapka çıkartıyor, temsil ettiği her şeyin içine tükürüyorum.

| 03 . 06 . 2015

Orijinal ismi Or-Gi olan Ordu-Giresun Havaalanı (bence ismi orgi olsaydı pazarlama adına çok daha etkili olurdu… bilinirlik tavan yapardı 9GAG fln coşardı…) THY ile nefis bir reklamla lansmanını yaptı. Reklam çok başarılı, aynen CHP kampanyası gibi. Ama aynen reklam kampanyası yüzünden CHP’ye oy vermeyeceğim gibi, vereceksem Ali Taran’a verir onu Başbakan yaparım, burada da durum aynı. Ajans nefis iş çıkarttı diye yedikleri bokları, bin türlü hükümet yandaşlıklarını, çalışanlara yaptıkları türlü adilikleri göz ardı edemem ama nefis film çektirmişler. Hikayesine, prodüksiyonuna,  şapka çıkartıyorum, temsil ettikleri her şeyin içine tükürüyorum. Lansmanın zamanlaması, zaten yapmak zorunda olduğunuz hizmeti seçim kartı olarak kullanılması… hep bizi salak yerine koymak. Hürmetler.


Screen Shot 2015-06-03 at 21.03.05

Comments

 1. adamın biri

  Abartmasak. Öyle ağzımız açık izlemedik. Ayrıcada kabak tadı verdi.

  • Eren

   Valla şahsi kanaatim bu yönde, ben beğendim. Beğenmeme hakkını saklı tutabilirsin. Gavurların “story telling” dediği işi çok iyi yapmış film. Reklam ajansını kutlar, başlıktaki duygularımı tekrar iletirim.

 2. Bundan önce yapmış oldukları reklam da çok iyiydi. Yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanırım Van’da yapılan havalimanı için bir reklamdı. Hangi firma hangi ajans ile çalışıyor bilmiyorum ama THY ve Turkcell’in reklamları birbirini çok andırıyor. Acaba aynı ajansın elinden mi çıkıyor reklam?

  Şu reklamı izlerken ister istemez Turkcell’in reklamları da aklıma geldi. Tamam hikayeyi anlatım çok iyi olabilir ama bir marka olarak tanıtıma gidiliyorsa ortada bir farklılık olmalı.

  Reklam iyi ama dediğim gibi bir farklılık gözüme çarpmadı. Biraz yerele indirgenip biraz yenilenip başka firmanın reklamının kopyası gibi olmuş. Umarım gelecek reklamlarda bunu göz önünde bulundururlar.

Ahkamlar

Switch to our mobile site