online pharmacy usa

     
  Subscribe to Adamlar Yapıyor by Email  |   Subscribe in a reader

John Malkovich ancak 100 yıl sonra seyredebileceğimiz bir film çekti!

Robert Rodriguez ve John Malkovich kafayı kırıp, eh büyük ihtimalle cepleri de doldurup Louis XIII isimli bir Fransız konyak markası için 100 yıl içinde kimsenin seyredemeyeceği bir film yapmışlar. Yes doğru yazdım, sen de doğru okudun… Amerikanların “time capsule” kafasında “futuristik” bir olaya girmişler. Filmin adı da sıkı durun 100 years… Abilerin konyağının istenilen rafineliğe ulaşması 100 sene alıyormuş, yani “aaa bizim markamız bu projenin neresinde? Markaya nasıl bağlanıyor bu fikir?” diye soran olmamış. Adı üzerinde işte 100 yıl.

Çıkış noktası da şöyle bir yerde, bugün konyağı yıllanması için hazırlayan abiler, hazırladıkları içkiyi hiç tadamayacaklar. Ya da içenleri göremeyecekler. Eh Robert ve John abinin de filmlerini izleyemeyecekleri gibi. 100 adet bugünün “influencer”ına da gümüş biletler yollamışlar, torunlarının çocuklarına versinler de 2115’te filmin galasına gidebilsinler diye. Enteresan kafalar.

Açıkcası filmi çekmediklerine inanıyorum, sadece böle bir şey yaptık demenin PR gücünü kullanıyorlar kanımca. Kim bilecek? Yap bir trailer sonra da “yaptık” de. İki türlü de iyi fikir. Şapka çıkartıyorum.

100-Years-Billboard-1

Leave a Reply

Switch to our desktop site