online pharmacy usa

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Ahkam kesilmemiş

Brand Week'te kaçırırsan üzülürsün listesi....

| 07 . 11 . 2016

 

bwi_impact_logo-01

Bu senede de Brand Week‘te kimi dinlemezsen olmaz, kim ufkunu açar kısa bir liste yapayım dedim. Başlıyoruz…

• Prof.Dr. RAFAL OHME- Psikoloji Profesörü ve Nörobilim Önderi

Nörobilim dediğin şeyin n’sinden haberdar değilim, dolayısı ile öğrenmek için dinlemek şart! Pazarlamanın, tüketmenin, reklamın “duygusal” tarafını dünyanın dörtbir yanında anlatan Prof.Dr. RAFAL OHME öğrenmeye ve merak etmeye başlamak için doğru bir adım olacak.

• DOC SEARLS – Harvard Üniversitesi Berkman Merkezi’nde ProjectVRM Kurucusu, Yazar, Gazeteci

Doc Searls kimmiş diye merak edenleri twiter hesabını takibe davet ediyorum, enteresan konular, enteresan rt’ler… CV’si de yeterince kabarık olan Dos Searls Harward’daki VRM bölümünün yöneticisi… Konu CRM’den sonra önümüzdeki yıllarda nerelere gidecek merak eden varsa Mr Searls konuya açıklık getirmek için burada.

• SHEPHERD LAUGHLIN- J. Walter Thompson Worldwide, Trend Tahminleri Direktörü

Laughlin’in sadece titrini görmek bile zaten ne anlatacağını merak etmek için yeterli diye düşünüyorum. Bir ajansın bırakın trend tahminleri yapmasını, bunun için bir ekip kurması üstüne de bir direktörünün olması kadar muheteşm bir şey olamaz. New age köyün kahin gibi bir durum var ortada. Tabi biraz daha veri biraz daha öngörü ile yapılıyor ama olsun. Verdiği heyecan aynı.

• HALUK SİCİMOĞLU – THAAT’S IT Kurucu Başkanı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi

Haluk Sicimoğlu bir yerde konuşuyorsa, eski yeni tüm reklamcıların gidip dinelemesi gerektiğini düşünüyorum. Kendisi hem iyi bir reklamcı, hem de çok iyi bir öğretmen. Güler yüzü ile anlattığı konular şimdiye kadar hiç hayal kırıklığına uğratmadı beni…


BWI16_ilan_TumKonusmacilar HB 239x355 V2

Ahkamlar

Switch to our mobile site